Korbielów Pensjonat  "Pilsko"

Strona ośrodka okw-pilsko.pl

Wszystkim uczestnikom zapewniamy nieodpłatnie sprzęt narciarski (narty, buty, kije, kask). 

OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY DLA DZIECI W WIEKU 10-18 LAT

NARTY, SNOWBOARD , SALA i BASEN

Nowy aqupark k. Żywca    www.aquaparkzywiec.pl

KORBIELÓW

Miejscowość położona w Beskidzie Żywieckim u stóp najwyższych gór tego regionu : Pilska (1557)i Babiej Góry (1725).Zimą Korbielów to jeden z najbardziej atrakcyjnych rejonów narciarskich w Polsce z wieloma wyciągami i trasami narciarskimi.

O.W. „PILSKO”- okw-pilsko.pl

Ośrodek posiada 80 miejsc w pokojach 3 - osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,TV. Do dyspozycji na miejscu: stołówka, sala bilardowa i ping-pongowa, sala telewizyjna, sala dyskotekowa i dydaktyczna, narciarnia. Obiekt ogrodzony, na terenia obiektu szałas do imprez plenerowych. Obiekt po remoncie w 2015 roku.

KADRA

Instruktorzy narciarstwa i snowboardu doświadczeni w pracy z dziećmi i młodzieżą studenci i absolwenci AWF, którzy w myśl naszego hasła potrafią zapewnić aktywność i nauczyć powierzone im dzieci i młodzież aktywnego wypoczynku. Jeden wychowawca na 10-12 uczestników. Jeden instruktor na 10-12 narciarzy/snowbordzistów . Snowboardziści muszą posiadać własny sprzęt.

WYŻYWIENIE -3 razy dziennie + podwieczorek. Świadczenia rozpoczynają się obiadokolacją w dniu przyjazdu, a kończą się śniadaniem w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną.

TRANSPORT – autobus klasy turystycznej, dojazd z i do Wrocławia. Autobus do dyspozycji na miejscu, dowóz na stoki, basen, salę. Za dopłatą 40 zł możliwy wyjazd z Legnicy, Lubina, Polkowic, Głogowa.

OPIEKA MEDYCZNA - całodobowa opieka medyczna, podstawowe leki oraz ubezpieczenie dzieci w ramach NW na kwotę 10000 zł.

PROGRAM :

- codziennie od śniadania do obiadu nauka jazdy na nartach i snowboardzie z instruktorami. W pierwszym dniu dzieci i młodzież po sprawdzianie umiejętności  zostaną podzieleni na grupy zaawansowania. Grupy początkujące będą jeździć na stokach w Korbielowie (Kuligówka, Harnaś, Cypisek), grupy średniozaawansowane i zaawansowane na jednym z najlepszych kompleksów narciarskich w Polsce „O.N.  PILSKO”. Będziemy też odwiedzać stoki na Słowacji w zależności od warunków narciarskich.

Uatrakcyjnieniem zajęć będą:

całodzienny wyjazd na nowoczesny kompleks narciarski Oravska Leśna www.oravasnow.sk  lub Oravice www.meanderskipark.com  , tylko dla osób na pobycie 13 - dniowym

filmy i prlekcje dydaktyczne z narciarstwa i snowboardu,

-  analiza umiejetności i postepów na podstawie filmów nagranych podczas zajęć na stoku

- zawody narciarskie z nagrodami,

- jazda nocna w Polsce lub na Słowacji

-codziennie po południu zajęcia rekreacyjne:

- gry sportowe na sali gimnastycznej,

- zajecia z pływania na krytym basenie aquapark k. Żywca www.aquaparkzywiec.pl

- gry i zabawy w plenerze,

- ognisko z pieczeniem kiełbas.

- wieczorem dyskoteki i imprezy K.O.

 

TERMINY I CENY

Turnus – 7 dni   - 27.01-02.02.2019 – CENA  1350 zł / 1290 zł *

Turnus – 7 dni   - 02.02-08.02.2019 – CENA  1350 zł / 1290 zł *

Turnus – 13 dni - 27.01-08.02.2019 – CENA  2260 zł / 2190 zł *

* - cena dla stałego klienta 

CENA ZAWIERA - zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę pedagogiczną i medyczną, realizację programu, szkolenie narciarskie, opłaty za bilety wstępu na basen i salę, ubezpieczenie, korzystanie ze sprzętu narciarskiego (narty , buty, kije), podatek vat, wyjazdy na stoki narciarskie na Słowację (uzależnione od warunków).

Dodatkowo płatne : karnety narciarskie płatne w pierwszym dniu obozu u kierownika. Orientacyjny koszt karnetów na 7 dni: osoby jeżdżące - 260 zł, początkujacy (pierwszy raz na nartach lub snowboardzie) 180 zł. - podane ceny za karnety są przypuszczalne i są wartościami maksymalnymi w przypadku wyjeżdżenia mniejszej kwoty różnica zostanie zwrócona ostatniego dnia (ceny karnetów zależą od ośrodka narciarskiego jaki wybierzemy na dany dzień jak i też od warunków śniegowych).

Uwaga - wyjazd z Legnicy, Lubina , Głogowa, Polkowic - dopłata 40 zł

WARUNKI NARCIARSKE

O.N. „PILSKO”

W Korbielowie i okolicach do dyspozycji narciarzy jest wiele tras narciarskich zróżnicowanych pod względem stopnia trudności. Najbardziej atrakcyjne należą do Ośrodka Narciarskiego “Pilsko” - 23 km tras zjazdowych, 10 wyciągów, 2 koleje linowe , serwisy narciarskie, ski–bary.

Uwaga conajmniej kilka razy w turnusie jest przewidziany wyjazd na narty na Słowację (obowiązkowy paszport lub dowód) do miejscowości Sihlene (rewelacyjny stok schowany w lesie o długości 1000 m, idealny zarówno dla początkujących jak i zaanansowanych) lub na kompleksy narciarskie w : Oravskiej Polhorze, Rohacze Spalena, Witanowa, Orawice. Wyjazdy będą zależały od warunków śniegowych.

Wszystkim zapewniamy sprzęt narciarski (buty, narty, kije, kask).